pilt

Põlvamaa lasterikkad pered on oodatud lõunakohvile.

18.veebruaril on oodatud kõik Põlvamaa lasterikkad pered lõunakohvile Pikukese Mängutuppa, kus Põlvamaa Lasterikaste Perede Ühing tutvustab uue aasta tegemisi.

ELPL president Aage Õunap: „ Eesti Lasterikaste Perede Liit tähistab sel aastal oma 20 juubeliaastat, koostöös Põlvamaa Lasterikaste Perede Ühinguga soovime sel puhul kohtuda suurperedega nende kodukandis, tutvustada organisatsiooni tegevusi, saada osa perede igapäevastest rõõmudest ja muredest ning seeläbi kaardistada perede ootusi Perekaardi programmile“.

Perekaarti on võimalik taotleda kõikidel Eestimaa suuperedel, kus lapsi on kasvamas neli ja enam. Põlvamaa Lasterikaste Perede Ühingusse kuuluvale perele maksab kaheaastase kehtivusega esmakaart 15 eurot ning mitteliikmele 48 eurot, mis teeb pere kohta 2 eurot kuus. Suurperedel, kellel veel puudub Perekaart, kuid kes soovivad kaarti taotleda, saavad seda teha ka kohapeal lõunakohvi raames. Taotlemine on lihtne: esitada tuleb ID-kaart ja kõikide pereliikmete andmed.
Eesti Lasterikaste Perede Liidu üheks oluliseks eesmärgiks on koostööpartnerite ringi pidev suurendamine erinevate ettevõtete ja teenusepakkujate näol, et lasterikastele peredele laieneksid võimalikult paljud soodustused ja kampaaniapakkumised. Hetkel on Perekaardi programmiga liitunud 216 partnerit, kes pakuvad 300 erinevat soodustust ning kellest 6 on Põlvamaalt.
Perekaardi arendus- ja kommunikatsioonijuht Merle Pürje: „Pakutavate Perekaardi soodustustega on võimalik tutvuda kodulehel www.perekaart.ee . Kutsun siinkohal kõiki Põlvamaa ettevõtteid ühinema Perekaardi sõprade ringiga, et seeläbi pakkuda lisaväärtust oma kogukonna suurperedele.“

Eesti Lasterikaste Perede Liit ootab kõiki Põlvamaa suurperesid Pikukese Mängutuppa (Kesk tn 42, Põlva) neljapäeval, 18. veebruaril kell 16.00. Palume osalejatel eelnevalt registreeruda aadressil http://www.lasterikkad.ee/polvamaa-lasterikkad-tulge-kohvile/ või telefonil 5332 5335
Perekaardi partnerid Põlvamaal (tähestikulises järjekorras)
Cantervilla lossi mängumaa
Eesti Maantemuuseum
Kauplus-ladu Emer-Pen
Maraton Spordikaubad
Piusa koobaste Külastuskeskus
Veebipood www.goji.ee

Eesti Lasterikaste Perede Liit on loodud 1996 aastal eesmärgiga toetada lasterikkaid peresid Eestis. Organisatsiooni kuulub 19 ühendust, kes koondavad enda alla pered, kus lapsi kasvamas neli ja enam. Eesti Lasterikaste Perede Liit väljastas esimesed Perekaardid 2014 aasta veebruarikuus.

Lisainfo
Eve Kallari
Juhatuse liige
Põlvamaa Lasterikaste Perede Ühing
tel: 5569 9978

Merle Pürje
Perekaardi arendus- ja kommunikatsioonijuht
tel: 5332 5335
info@perekaart.ee