pilt

AIRE HALLAP - 2017

Aire on pereema, kes on abielus olnud üle 30 aasta ning koos abikaasa Urmasega üles kasvatanud 4 poega. Lisaks korralike pereväärtuste loomisele ja hoidmisele on Aire Hallap juba aastaid üles näidanud suurt initsiatiivi koduvalla tegemistes. Aire tegemised on mõjutanud Kanepi valla ja selle ümbruse kodanikuühiskonda.

Loe edasi

Liivi Kodas- 2016

Liivi Kodas alustas 2014.aastal tegutsemist isikliku firmaga Liivi Koduköök. Kanepi alevis oli viimastel aastatel pidevalt probleemiks toitlustamine, kusagilt polnud võimalik süüa saada. Liivi võttis asja tõsiselt, läbis koolituse, ajas korda kõik vajalikud paberid ja hakkas pakkuma lõunaid 2014.aasta sügisest, samal ajal küpsetas ja valmistas kõikvõimalikke toitusid.

Loe edasi

Kanepi Segakoor-2015

KANEPI SEGAKOOR /asut.1884/ hoiab oma järjepideva ja aktiivse tegevusega kindlalt Kanepi ajaloolist koorilaulukultuuri. Koori juhatab muusikalise kõrgharidusega dirigent Kalev Lindal.

Loe edasi

Alle-Saija Teatritalu MTÜ - 2014

Alle-Saija näiteseltskond  andis oma tegemistest värskelt loodud kodulehel http://alle-saija.wix.com/alle-saija esimest korda teada jaanuaris 2014. Sellele järgnes tormiline teatrisuvi.

Loe edasi

Maria Drenkhan - 2013

2013 Aasta Tegijaks nimetati kultuurielu edendaja Maria Drenkhan

Loe edasi

Taavi Taavet - 2012

2012 omistati Aasta Tegija tiitel Taavi Taavetile, kes renoveeris Põlgaste endise kultuurimaja hooned, mida alates 2012. aasta sügisest saab kogukonna rahvas kasutada Puhke- ja Vabaaja Keskusena.

Loe edasi

Kristel ja Urmas Kivirand - 2011

2011 Aasta Tegijaks on Urmas ja Kristel Kivirand, kes MTÜ Kooraste külaseltsi eestvedajatena organiseerisid Kooraste küla 500. aastapäeva tähistamise, edendades sellega küla traditsioone ja mõjutades positiivselt valla mainet.

 

Loe edasi