pilt

Ametnikud

 

Nimi Amet ja ametijuhend Telefon GSM E-post Märkused
Andrus Seeme vallavanem 7976310 5098958 vallavanem@kanepi.ee  
Elen Heidok vallasekretär 7976311   elen@kanepi.ee

 

Katrin Slungin vallasekretäri abi 7976312 58454159 katrin@kanepi.ee  
Ly Vätson dokumendihaldusspetsialist 7976319   ly@kanepi.ee  
Piret Rammul arendusnõunik 7923448 5232601 piret@kanepi.ee  
Ülar Kõrge majandusnõunik 7976317 56153009 majandus@kanepi.ee  
Kaida Vool finantsnõunik 7976323   finants@kanepi.ee  
Anu Anepaio finantsspetsialist 7976313   raamatupidamine@kanepi.ee

kultuuriasutused,

lasteaiad

Liia Tina finantsspetsialist 7976314   liia@kanepi.ee koolid
Aime Paabo raamatupidaja 7998473   aime@kanepi.ee

valitsus, volikogu

hooldekodud

Kadri Kaska maaspetsialist  7976315    kadri@kanepi.ee  
Peep Potter ehitusspetsialist   55605720 peep@kanepi.ee  
Urmas Kolina keskkonnaspetsialist  7976315   keskkond@kanepi.ee  
Kerli Koor kultuuri- ja haridusnõunik 7923410 5537576 kultuur@kanepi.ee  
Kadri Plato sotsiaalnõunik   59151304 sotsiaal@kanepi.ee  
Tiia Urm sotsiaaltöö spetsialist 7976316 58547751 tiia@kanepi.ee endine Kanepi vald
Riina Marran sotsiaaltöö spetsialist 7998477   riina@kanepi.ee endine Valgjärve vald
Küllike Kaldoja sotsiaaltöö spetsialist 7923423   kyllike@kanepi.ee endine Kõlleste vald
Diana Patrael koduhoolduse spetsialist    5515072  diana@kanepi.ee  
Helju Küppar koduhoolduse spetsialist        
Maanus Hass IT spetsialist     maanus@kaneti.ee  
Jüri Härtsmann spordispetsialist   53082992  jyri@kanepi.ee