pilt

Volikogu liigeKandideeris erakonna nimekirjas
 
E-post
Kaido Kõiv- volikogu esimeesEesti Reformierakondkaido.koiv@mail.ee
Tiit Rammul- volikogu aseesimeesEesti Reformierakondtiitram74@gmail.com
Grete AniEesti Reformierakondgrete.maesalu@gmail.com
Urmas KivirandEesti Reformierakondurmaskivirand@hot.ee
Merike LutsEesti Reformierakondmerike1957@gmail.com
Urmas HallapEesti Reformierakondurmas@kanepi.ee
Valev KrebesEesti Reformierakondvalev57@hot.ee
Marek KamlaEesti Reformierakondmarek@ecooil.ee
Anu LuigaEesti Reformierakondanulg1@gmail.com
Toomas PentsaEesti Reformierakondtoomas.pentsa@mail.ee
Urmas RohtEesti Reformierakondurmasroht@gmail.com
Marika DrenkhanEesti Reformierakondmarika.drenkhan@gmail.com
Inge TammEesti Reformierakondinge.tamm@gmail.com
Aivar LutsEesti Keskerakondluts.aivar@gmail.com
Mati HaavistuEesti Keskerakondmihkle.kaevab@mail.ee
Aavo MaatEesti Keskerakondaavo.maat@mail.ee
Raimu VaikmäeEesti Keskerakondimbi@krootuse.edu.ee
Arno KakkEesti Keskerakondarno.kakk@gmail.com
Rainer SoosaarEesti Keskerakondrainersosar@gmail.com